Bilmesse er stas!
Før har det vært tradisjon for å ha bilmesse i Pollen og foran Arendal Kulturhus, men i år blir messa innendørs.
En genial mulighet til å se alt man har å velge mellom i bilmarkedet!
Gleder meg til bilmesse i helga!! 🙂
Sjekk ut informasjon om bilmessa som kommer
Bilmesse er stas!
Før har det vært tradisjon for å ha bilmesse i Pollen og foran Arendal Kulturhus, men i år blir messa innendørs.
En genial mulighet til å se alt man har å velge mellom i bilmarkedet!
Gleder meg til bilmesse i helga!! 🙂
tir - 06.12.2022
Vi ble med til Kenshiki Forum i Brüssel, der vi fikk se Lexus Electrified Sport, Toyota bZ Compact SUV concept, Toyota C-HR Prologue, Toyota Prius (som antagelig ikke kommer til Norge), Toyota Corolla GR Sport og Toyota RAV4 GR Sport.
lør - 29.10.2022
Vi har sett litt nærmere på Polestar 6, Xpeng G9, Lotus Eletre, Fisker Ocean, Nissan X-Trail og Alfa Romeo Tonale – bare for å velge ut noe av alt det nye som ble presentert på OMS 2022.
fre - 28.10.2022
Årets Oslo Motorshow går av stabelen i Lillestrøm for 13. året på rad fra fredag 28/10 til søndag 30/10. NOVA Spektrum på Lillestrøm er stedet, for mange bedre kjent under sitt gamle navn «Norges Varmesse». Her finner du 39.000 kvm med bilglede i mange former og fasonger. Kanskje et av årets største attraksjoner her er ikke bare en, men to Aston Martin Vakyrie. Både gate- og baneutgaven!
fre - 28.10.2022
Det er ikke bare nye flotte biler man kan finne på Oslo Motor Show i år. Det er ufattelig mye annet man kan ramle borti, og OMS har i år fått besøk av en rekke forskjellige perler – hver i sin klasse.
Her er det med andre ord noe for enhver smak, helt fra det mest spinnville til det mest nostalgiske man kan finne.